Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor pasení aneb expedice AVAMUŠ

6. 7. 2009

 

Expedice AVAMUŠ 2009

 

Obrazek

 

 

Domluvili jsme se naše ostravská banda,že pojedeme k Lukymu na tábor pást ovečky,zaběhat si agility a tak vůbec zalumpačit se psy a taky bez nich  .Původně ve složení já a mé dvě manželky Vlaďka(Betka a Ema) s Míšou(Korfík a Achilla) a Kačka (Agi Flower Al – Kajda) se Zdenkem.

 

Výprava se pak malinko poupravila,jelikož Vlaďka dostala stop z domova a my zbytek v pondělí ráno byli na značkách a odjížděli z našeho cvičáku po 6 ráno.

Kačka se Zdenkem a jejich a Míšini psi tranzitem,my s Míšou a mými psy Kordulou.

 

Cesta byla pohodová,až na mlíkaře,co se rozhodli stávkovat na dálnici a kapánek mi hnuli žlučí.Nepiju mléko!Teda jen malinko....v kávě....

 

U Lukyho jsme byli něco po 13 hodině,vypakovali auta,postavili stany…..a teď pozor.Pro nás 4 lidi a 5 psů stálo na louce 5 stanů….místní si mysleli,že jsme magoři……..

 

Hned od prvního dne jsme nastolili pitný režim..pravidelný,Kačenka nám skvěle vařila,mandželka Míša umí ty nejbáječnější Toustíky pod sluncem,že se mi po nich moc stýská 

 

Každý den jsme proháněli ovečky,parkur na agility,vyzkoušeli si fresbee a chodili na procházky s hafanama po krásném okolí.taky jsme se byli koupat v nedalekém lomu,tam to bylo skvělé.

Večery jsme proseděli na hájovně u dobrého pití a povídali do úmoru.Luky s Dádou se o nás krásně starali,my o ně též 

 

Večerní skazky ze stanu s mandželkou raději nebudu reprodukovat,bylo by to na dalších 5 stránek.

 

Lidi a co Vám mám povídat,prostě báječná a vydařená dovča,kterou bych přála každému,skvělá parta lidí,užili jsme si všeho,psi se vyřádili a týden nám utekl jako voda.

Už teď se těšíme na další akci u Lukyho,vymýšlíme termín alespoň na prodloužený víkend.

Děkuju Lukymu a Dádě za skvělý odpočinkový týden,za azyl a príma náladu,ovečkám,že to s náma vydržely.Kačce za skvělou společnost a skvělé papání,Zdendovi za tu jeho tlučhubu nevymáchanou,kdy mě bolela bránice od rána až do večera a mojí mandželce,za to,že je taková prdlina,jaká je,bo to byl zas fičák 

 

Další expedici zdar 

 

pasení tábor 2009
různé z tábora - stojí za to kouknout :-)