Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pálení čarodějnic,1.máj .....

4. 5. 2009

 

Ve čtvrtek jsme s Kačkou Aguškovou v práci koumaly,co budeme  večer vyvádět a hlavně,kde se jako správné čarodějky upálíme.Projely jsme komplet internet a nedařilo se nám najít místo,které by se nám zamlouvalo.Nechtěly jsme jít do davu lidí,takže Lysou a staré dobré profláknuté místa jsme hned zavrhly.

Pak mě napadlo,že kde se tropí lumpárny,jsou dobrovolné hasičské sbory,tak jsme na internetu našly jedny dost dobré stránky doborvolných hasičů z Kunčiček a bylo rozhodnuto.

Odpoledne jsme se sešly u nás na cvičáku,přidala se ještě Eliška s Markem a vyrazili směr Kunčičky.Já se obětovala,že se pouze upálím a nepožiju,takže jsme jeli autem a vzali s sebou všechny psy.

V Kunčičkách na nás chvíli koukali,jestli jsme přijeli s 5 psy,dělat tam nějakou show,ale jak jsme zaplatili vstupné a sedli ke stolu,smířili se s tím,že prostě jdeme zapařit i s chlupáči.

Akce byla venku u místní zbrojnice (nebo jak se tomu říká) což nám vyhovovalo.

Stavěli Májku,pak se pálily čarodějnice a DJ Michal rozjížděl diskošku a nutno říci,hrál dobře.Teda až na to,že když to osolil,vypadly vždy pojistky,které měl na svou aparaturu kapánek slabé

Prožili jsme tam pěkný večer,pro psy to byla zase novinka,spousta lidí kolem,rachot,hudba,oheň,ale byli v klidu,takže s nimi opravdu už můžeme kamkoli.

Děkujeme Kunčičkám za skvěle strávený večer a určitě zase na nějakou akci dorazíme

 

V pátek jsme na našem cvičáku měli brigádu - nebrigádu ( plkání u kafe) teda jen holky,kluky musíme pochválit,udělali spoustu práce a večer jsme zůstali jak jinak na cvičáku u dobrého pití a grilu.Opět jeden povedený večer - noc.

V sobotu jsme tedy zvolili odpočinkový den,procházka u Odry,hlavně po pátku nic moc nedělat a nad ničím nepřemýšlet,uklidili jsme tedy binec po pátku,já odvezla Vlaďku do Karviné a šla domů k telce fandit hokejistům se slováky.Skončila jsem u výsledku 4:0,tzn. že po 1. třetině jsem upadla do kómatu a psi taky a spali jsme si až do rána

Za to v neděli jsme už nemohli po tak vydatném spánku dlouho ležet,tak jsme po 8 vyrazili na cvičák,kde nikdo nebyl,tak jsem se všema 3 odcvičila poslušnost,byli zlatí,cvakali jak hodinky,pak přišla Míša,odcvičil se výcvik pro veřejnost a my dvě drbny tam zase ztvrdly celý den.Pejskům se to moc líbilo,protože měli volno a lítali si a hráli celý den.Večer přijela Lucka z výstavy,kde se jim moc dařilo,moc jim gratulujeme a pak jeli domů.

Měli jsme tedy opravdu odpočinkový víkend,který jsme si užili my i psi a počasí nám taky krásně vyšlo,takže máme i opálené čumáky.

Pár foteček z víkendu ve fotogalerii