Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV OSTRAVA 4.4.2009

4. 4. 2009

Na ostravskou výstavu jsem přihlásila všechny 3 naše zlata.

Adélku,aby jí to nebylo líto a zase jednou jela taky s námi a nezapoměla na výstavní atmosféru.

Eliška (Extra Ellite)měla svou premiéru,kterou zvládla,jak jsem ani kapku neočekávala.Naše vrtiprdelka se zapoměla i zubit a vrtět dupou,jak má obvykle ve zvyku a odnesla si z výstavy krásné ocenění výborná 3 v konkurenci celkem 6 mladých fen a nádherný posudek.

 

 Obrazek

  foto ©Borůvka

Ozzy (Caribic Blue Pirate)bojoval s dalšími 7 mladými psy a dostal taky pro nás krásné ocenění výborný 4 a také super posudek a od pana Havelky si tyto posudky vážíme.

 

Obrazek

 

Obrazek

Adélka (Butterfly Adelle)byla v mezitřídě s Kesičkou(Carcassonne Casey des Chemins Cathares) z CHS Carcassone Tolugo a odnesla si ocenění velmi dobrá.

 

 Obrazek foto ©Borůvka

 

Posudky jsou uloženy v sekci výstavy.

 

 Obrazek foto ©Borůvka

Den na výstavě probíhal celkem rychle,bylo nás tam opět z řad aussíků mnoho,takže jsme si popovídali s přáteli a taky jsme měli v kruhu o patro výše naši "THE FAMILLY" s holkama hoňačkama a průběžně chodili fandit k nim,tak jako oni fandili nám.

 

 Obrazek foto ©Borůvka

Výstavu jsme si príma užili,byl to pohodový den.

 

DĚKUJI Vlaďce,že se mi o psy postarala celý předchozí týden,kdy jsem byla služebně v zahraničí,bivakovala s nimi u mě doma a že skvěle připravila psy na dnešní výstavu,jelikož já se vracela až v noci na dnešek a přípravu bych nestihla.Moc děkuji,mandželko

Za fotky moc děkuji Borůvce