Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV Olomouc 11.1.2009 Caribic Blue Pirate - VN 3

11. 1. 2009

 

 

Obrazek

A jak to tedy bylo?

Domluvily jsme se s holkama absolvovat výstavy společně,když už společně trávíme tolik času na cvičáku,naložily 2 auta psama a náma a vyrazily do Olomouce.

Cesta byla pohodová,brzy jsme přijeli na výstaviště,vyřídily formality a čekali na začátek ,,představení"

Jelikož nás tam byla spousta a přidali se k nám další (třeba Berušáci) užívali jsme si výstavu ve skvělé náladě a fandili si u kruhu navzájem.(poněkteří s tím měli problém,ale náladu jsme si zkazit nenechali)

Pan rozhodčí nám zapáleně vysvětloval jak vidí každého konkrétního psa,takže opravdu velmi zajímavá výstava.Bohužel nám nechtěl vystavit posudek na Denču(paničku Blue Baby Boom SV),i když prohlásil,že je velmi vyvinuté kostry a to za něj loboval i Lukyn (páníček Beruschky SV)

Každopádně velmi vydařená výstava hlavně díky všem zúčastněným z  Aussie gang Ostrava (Lucka,Denča,Míša,Vlaďka,Ivčaa děkuji holky moc,za prímovní den,plný pohody a hlavně smíchu a dobré nálady.

Caribic Blue Pirate SV - VN3 - krásný výsledek,za který děkuji Míše Hanzlové,která opět excelentně vystavila mého psa a že se Ozzy umístil s krásnou známkou Velmi nadějný 3 - díky profi předvedení.

Děkuji Míšo

Ivči děkuji za cestu,že nás vzala svým novým Dog Car,který se mi excelentně řídil (Ivanka má zase bebí na kolínku) a těším se se všemi zase na další výstavě

 

Obrazek