Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Trenčín 24.1.2009 Caribic Blue Pirate - VN 1

24. 1. 2009

 

Trenčín 25.1.2009

Caribic Blue Pirate VN 1

Obrazek

 

No co Vám mám povídat?Zase to byl rachot,už od samého rána,auto ( Denčin Fordánek Pepánek) praskalo ve švech a hlavně smíchy......článek níže

 

Obrazek

 

Máme za sebou opět jednu vydařenou akci,nejen co se výsledků našich psů týče,ale skvělý den,který jsme trávili opět s Aussie gang Ostrava společně.Byli jsme skoro všichni( Denča,Lucka,Míša,Vlaďka),jen Ivča chyběla.

V sobotu brzy ráno jsme vyráželi od našeho cvičáku,kde jsme měli sraz,přemístili se do jednoho auta a vyjeli směr slovensko.

Od rána byla skvělá nálada,prošpikovaná nepublikovatelnými hláškami a to tak,že jsem v 8 ráno měla záchvat smíchu,takový který si nepamatuju už „létapáně“ 

Já brečela!!!Nešlo to zastavit!!!  

A dámy?neměly nic lepšího na práci,než se chechotat ještě víc,takže jsem nebyla k utišení.Já vám to vrátím!! Teda Denči už se mi podařila odveta u oběda,ale pořád mi ještě 3 adepti zbývají :o)

 

Cesta probíhala v pohodě,až na to,že jsme špatně odbočili,takže jsme si kapánek najely,ale ani to nás nerozhodilo.

 

Na výstaviště jsme vjeli něco po 9 ranní,vybalili tašky,pejsky a šli hledat náš pavilon.Tam jsme rozbili náš tábor,tímto děkujeme Lence a Míši Hanzlovým za podržení místa.

 

U kruhů,opět panovala skvělá nálada,jedeme si přeci volný den se psy užít a ne umírat stresem,i když popravdě v každé z nás ho vždy trocha je.

Když se rozhlédnu kolem kruhů,spousta lidí se ani neusměje,jsou nervozní,nepřejí úspěch ostatním....ale je to jejich věc,že?

V hale bylo přetopeno,vydýchaný vzduch,takže jsme jedna po druhé červenaly,bledly a tiše doufaly,že do kruhu ještě dojdeme po svých.

 

Posuzoval p.Otakar Vondrouš,byli jsme s Ozzym v jeho třídě sami,proto jsem kapku znervózněla,protože má čas koukat jen na toho jednoho psa a co si budeme povídat,jako handler nemáte prostor zakrýt nějaký ten nedostatek,nebo psa upravit v postoji,zrovna když se rozhodčí věnuje jinému psovi a u pana Vondrouše víme, že nemá problém dát psovi i když je ve své třídě sám VD.Jsem tedy šťastná za VN 1 ,v podstatě nám nebylo nic vyčteno,jen se mu zdálo,že má možná Ozzy výš dupku,ale roste,nechtěl se tím tedy zabývat a navíc jak na něj sáhl,řekl,že to dělají spíše chlupy.

 

Obrazek

Holky Achilkové dopadly taky skvěle,Kesička byla 1 a Karinka 2 

 

U kruhu jsme skončili okolo 12 hodin a pak měli čas do 15 na závěrečné soutěže.jelikož jsem s ničím takovým nepočítala,byla jsem v riflích!Jo,já která si myslím,že závěrečky se mě netýkají,najednou měla jít tam a já blbec neměla jiný oděv,než ty zpropadené rifle.

V pauze do závěreček jsme vyvenčili chlupáče a dali je do auta odpočinout a my holky šly rozfofrovat nějaké euráče  Byla polivčička,Trdelník,svařáček,medovinka ( Denda paní Řídící bohužel bez alka) koupily jsme si krásné kalendáře aussíků,manželce Vlaďce jorkšíří,nějaké drobnůstky a šly do pavilonu,kde probíhaly závěrečky.

 

Závereček jsme se zúčastnili,nejkrásnější jsme se tedy nestali,ale bylo to určitě naposledy  teda co jsme nebyli jako nejkrásnější :o)

Cesta zpět byla v klídku,manželka Vlaďka usla,ale nedivím se,neměly jsme nic lepšího z pátku na sobotu než ztrestat jednu lahev ani nevím čeho a drbat do půl třetí,když se ve 4 vstává  (Vlaďka spala u mě) a my zbytek drbaly a drbaly.Míši bylo chvilinku nevolno,protože seděla vzádu a to jí nedělá dobře,vyměnila se tedy na místo spolujezdce a dojeli jsme v pohodě domů.

Děkuji svému Aussie gangu Ostrava za opět jeden prímovní den,Denisce že nás v pořádku dovezla na výstavu i domů,Pepánkovi (Fordík kombík) že je spolehlivé autko,Lucce,Míši a manželce Vlaďce za sviják a skvělou náladičku po celý den.

 

Doufám,že zase brzy vyrazíme :o)