Jdi na obsah Jdi na menu
 


Intenzivka agility Liptaň,aneb víkend slivovice Made by Butschavka

25. 3. 2009

 

Jedno odpoledne jsem brouzdala na internetu a našla intenzivní trénink aglility v Liptáni, která je shodou náhod přes kopec od chaloupky, kterou má babička na Bučávce. Tak jsme si řekli, že si potřebujeme odpočinout a poblbnout se psy a že zajedem za babi na víkend.

Samozřejmě nám na chalupě nesměli chybět Albert s Vaškem, aby bylo o sviják postaráno.

V pátek jsme tedy vyrazili. Na chalupě už jsme byli očekávané . Rozbalili jsme našim krakenům domečky a  Vlaďka si dala s Albertem na dobré spaní po šťopíčku (asi po 12) a hurá spát. Ráno, ale bylo pro Vlaďku peklo. Nemohla rozlepit oko tak jsem vše sbalila, uvařila čajík a kafé do termosky a jelo se do boje. Přijeli jsme na místo, kde už čekala skupinka psů a lidská smečka stavěla sekvence. My jsme postavili stany pro naše krakeny a šli cvičit. Emičce se hned ráno nelíbilo počasí, protože bylo mokro a zima, ale Emmík se stím poprala moc hezky a snažila se paničce dělat radost. Po Emmici dopoledne nastoupila i Adélka a té to taky moc šlo na to, že agility tak často jako Emma nevidí.

Já jim pořád tvrdila, že Aďa to umí akorát panička jí to kazí .Cvičili jsme do půl jedné a potom jsme se rozprchli na oběd.

Albertovi musíme moc pochválit jeho kuchařské umění, a už jsem se přesvědčila o tom že nám nesmí chybět v létě na Šumavě u Lukyho.

Na druhou hodinu jsme už zase fičeli do Liptáně cvičit. Vylezlo nám sluníčko takže bylo i příjemné počasí a Emma ukázala, že když je teplo tak umí makat.Adélka se taky moc snažila a byla šikovná,jen ta panička.....těžké boty (bo sem jela do hor!! a sněžilo,né?)

Liba mi zakázala běhat z odložení,takže náskok,na který jsem zvyklá,že si vždy vyrobím najednou nebyl možný a já v těch 7-mi mílových botech musela běhat!!!Jo,já a běhat!Libuš,moc dík,svalovku jsem měla cirka do úterka :-))))))

Každopádně se nám u Liby moc líbilo a doufáme,že se staneme stálými účastníky intenzivek v Liptani,protože se nám tam moc líbí a užijem tam i kopec srandy.

Odpoledne přijela za námi na návštěvu Katka s Tomem a Aginkou tak si naši psi poběhali ještě na zahradě a my povídali u kafíčka a šťopíčků. Tentokrát jsem byla na řadě já,a šťopíčkovala i za Vlaďku,ta byla po pátku raději o vínku . Kačenku jsme kapánek ušťopíčkovali,ale těšíme se že zase přijedou a tentokráte doufáme už i na noc!

Neděli jsme prožili tak celkem odpočinkovou. Odpoledne jsme vyrazili směr Ostrava a Karviná a vůbec se nám nechtělo.

 

Moc děkuji Libě za to co se mě snažila naučit celou sobotu a všem za super strávený víkend.

Vlaďce a jejím holkám za opět jeden prima strávený víkend.Kačce a spol. za návštěvu 

 

Za článeček děkuji mandželce Vlaďce,že jsme jej mohli zprivatizovat a,že to moc krásně napsala.

Fotečky vložíme později,protože se nám zvencla paměťovka z foťáku,tak jsme ji poslali na domluvu do laborky,aby zachránili data :-)))

 

Už nám fotky zachránili,tak jsou⇒ ZDE  

 

 

agility www.napirai.cz

 

 

a úplně všechny fotky TADY