Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akční víkend

1. 2. 2009

 

Jako každý týden,si říkám,holka odpočiň si,polež si u telky (ještě vím co to je) ze které poslední dobou utírám pouze prach,ale psiska zase vyhrála nad gaučingem a my tedy celý víkend něco vyváděli.

V sobotu jsme byli s Ozzym a Luckou Achillkovou a její smečkou v Hlučíně na tréninku záchranařiny,musím prcka pochválit,byl moc šikovný krásně vyštěkává když najde ukrytého figuranta a poslušnost mu taky pěkně šla ( pokud je něco špatně,vždy za to může panička!)

Achilkoví byli taky šikovní,musím obzvlášť pochválit Lucčinu excelentní poslušnost,mám se od ní ještě moc co učit a děkuji za rady.

V sobotu večer se zase gaučing nekonal,jelikož jsme se s částí aussie gangu domluvili na večer do hospůdky a samozřejmě my neumíme jít brzy domů,i když víme,že v neděli ráno máme výcviky,takže jsem lehla a půl šesté do postele a za 2 hoďky,když na mě řval budík mi nebylo 2x do vstávání.

Na 9 hodin jsme totiž po menší pauze měli s Adélou trénink agility..Byli jsme jen 4,takže jsme si solidně zaběhali,žádné prostoje,čekání.Byl to fofr,že jsem měla problém si zapamatovat sekvence

Adélka byla moc šikovná,naučili jsme se dnes zase nějaké nové užitečné věci,točku na čelo a vůbec Adelajda dneska běhala krásně.

Pak jsme se vrátili k nám na cvičák,kde si bohužel Adélka o něco rozřízla přední tlapku,takže cvičení pro dnešní den skončilo.Zavřela jsem ji do klidu,protože to dost krvácelo a šla odkousat s Ozzym.

Ten měl taky dneska super den,takže ho moooc bavilo,přetahovat se o kůži se Zdenkem a pak i o peška.

Dneska se i poprvé nervl,že na Zdendu zavrčel.Má plné zákusy a viditelně jej to baví.Ostatně jako zatím vše co jsme spolu zkoušeli.

Eliška jen pobíhala venku a hledala s kým by se pomazlila,kdo by jí co dal k papání.Hráli si společně na poli a pořádně se vyběhali.

Fotky máme jen z obran,jelikož nám je nafotila opět moooc hodná teta Eliška  Děkujeme

 

 

Náhledy fotografií ze složky Obrany 1.2.2009 Ozzy