Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lou

11. 9. 2008

Lou - rozloučení

†14.8.2008 v 18:14

 

Nestihli jsme si na sebe ani zvyknout a zlá smrt si Tě vzala do psího nebe.

Naše malá Lou,děkujeme i za těch 5 dní , cos nám obohatila život,navždy zůstaneš v našich srdcích.

Petra,Roman,Adélka,Vendy a Ozzy

Nejhorší je,když chceš pomoci a nevíš jak a ještě horší je,když to nejde!

Obrazek

Moc děkujeme veterinární ambulanci MVDr.Nytry v Ostravě za pomoc,obětavost a snahu - Lence a Světlaně za skvělou péči ,MVDr.Mirkovi Voříškovi za vše co pro nás dělá a jeho pomoc ve dne v noci a všem kamarádům za pomoc a psychickou podporu.Našemu cvičáku ZKO Ostrava - Zábřeh,že to s námi vydrželi a podrželi nás.

* na vysvětlenou:

Lou nás opustila 5 den po tom co jsme ji spolu s Ozzym přivezli.

Celé to trvalo 24 hodin,ráno byla normální,odpoledne byla divná,polehávala a dásně a čumáček nažloutlý.Jeli jsme na veterinu,kde dostala infuze.V noci se strašně zhoršila,ráno už nechtěla chodit.Do večera byla ve stavu apatie,nervové šoky a ve stavu,který nelze ani popsat.Nikomu nepřeji zažít.Rozhodli jsme se s p.doktorkou Světlanou trápení ukončit.Tělíčko jsem poslala na pitvu do Olomouce,postupně přicházely výsledky.Obava z nějaké štěněcí nemoci se nepotvrdila.Měli jsme hrozný strach kvůli Ozzymu a ostatním pejskům,aby to nebylo infekční.

To si mohu s jistotou dnes oddechnout( ostatní jistě se mnou).Testy na leptospirozu,parvovirozu,virologie vše je negativní.

Závěr - akutní selhání jater.

Pravděpodobně otrava.Toxikologii ještě čekáme.Dále bych to nerozváděla,to snad potom,jak příjdou výsledky.

Omlouvám se tedy,že dáváme na vědomí až nyní,opravdu nebyl čas,nálada a taky jsme nevěděli co psát,když jsme neznali příčinu.Věřte,nečetly se vzkazy v knize nejlíp........

Ještě jednou děkujeme všem....