Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adélčiny 1 závody Agility - Klubové závody Krnov 21.6.2008

22. 6. 2008

 

agility krnov + chalupa

Panička mě přihlásila na moje 1 závody v agility!No,né že bych si nevěřila,ale paničce nevěřím,vždycky mi to pokazí :o) A na to že jsme byli zatím jen 4x trénovat je celkem odvážná.

 

Obrazek

 

 

Abychom nejeli sami,tak jsme samozřejmě vyzvali tetu Vlaďku ať je nějaký sviják a taky že byl.Vlaďka jela s Elisabeth von Kurvina a s Berrym - Gift In Trics Gasko Prim.

Obrazek

Elisabeth nám dělala roztleskávačku a my s Berrym byli přihlášeni do závodu.

Brzy ráno jsme vstali,nabalili auto a vyrazili pro Vlaďku do Karviné,odtama jsme jeli rovnou do Krnova,kde bylo v 8 hodin zahájení závodů.

Běhali jsme 2 běhy a potom legrácky jako tuneliáda a běhy na rychlost ve dvojicích.Ohromná legrace.

Já zaběhla hezky,jednou jsem se stočila zpátky na paničku,protože jsem vyběhla z tunelu a koukám panička nikde,tak se otočím a ona funí podél tunelu a byla tak v půlce,tak jsem si pro ni chtěla dojít :o) A ona že né,ať mažu vpřed,tak co bych pro ni neudělala že?Tady jsme tedy ztratili kapánek času,ale v součtu jsme si nakonec vyběhali krásné 3. místo.Já dostala pamlsky z Eukanuby panička kšiltovku a vonítko do auta.

 

Obrazek

 

 

Berry s Vlaďkou byli 6.Vzhledem k tomu,že hned vedle cvičáku je střelnice a ten den stříleli jako o život a spoustě pejskům se ta střelba moc nezdála,bylo vidět že se všichni snaží a agi nadšení bylo silnější než strach z hluku ze střelnice.

Bylo tam moc pejsků,byla legrace a den jsme si nádherně užili.

Po ukončení závodů jsme nasedli do auta a pokračovali k nám na chalupu,kde jsme byli do neděle.

My celý zbytek dne lumpačili venku,hráli si a já jsem opět zamilovaná.....tentokrát do Berryho.myslím,že i on do mě :o) Elisabeth je taky zamilovaná....do potoka u nás na zahradě a kamenů v něm,pomalu z něj po celé 2 dny nevylezla.

Obrazek

K večeru jsme byli ještě s paničkama na dlouhé prochajdě po vesnici pozdravit místní hafany,pochlubit se,že my jsme agi psi a máme diplom.

Večer paničky se strejdou Albertem oslavovali narozeniny od Vlaďky,protože už je velká holka a má už 19!!

V neděli už jsme spíš odpočívali,běhali jen po zahradě a hráli si u domu,protože paničky byly nějaké unavené,nevím teda z čeho,ale absolutně nepoužitelné.

K večeru jsme jeli domů,my pejsci už v autě pospávali,jeli jsme ještě odvézt Berryho tetě Ivě do Dětmarovic a pak Vlaďku s Betkou do Karviné.

 

Večer panička padla do postele a já taky!! :o))))

 

Děkujeme Agility klubu Krnov za krásný den prožitý u nich na cvičáku a těšíme se zase příště.

Děkujeme tetě Vlaďce za prímovní společnost,Betynce za její úsměv a Berýskovi za jeho společnost a hrátky s Adélkou.

 

P+A

článek v Bruntálském deníku :o) Jsme mediální hvěéézdy

Obrazek