Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adelle 1 den doma

20. 8. 2007

Tak,dnes byl den,kdy si pro mě přijela panička a odvezla si mě domů.Nejdříve jsme si ještě hráli s bráškama a sestřičkou,potom mě panička dala do takového červeného něčeho na 4 kolech (potom mi vysvětlila ,že je to auto)a uvnitř ještě do přepravky!!!Nedovedete si představit tu hrůzu!Málem jsem telefonovala na linku bezpečí :o) 5 minut jsem v přepravce kvikala jak malé prasátko,ale potom jsem to vzdala.Panička odvezla tetu Vlaďku do Karviné a my vyrazily směr Ostrava.

V tom nám volá páníček,že je na rybách, Obrazek tak ať příjdeme za ním,takže jsme ještě jely na výlet k Odře do Staré vsi.Tam se mi moc líbilo,ale už jsem byla unavená,tak jsme jeli do nového ,,domova´´

Doma na mě čekal pelíšek,spousta hraček,ale já chtěla být jen u paničky,aby mě náhodou někde nenechala,když mi zbyla jen ona ze všech co jsem doposud znala.

První noc jsem trošičku plakala,ale jen trošičku,panička se mnou spala v obýváku.Chuděra na té sedačce,která je tak dobrá na bolení v zádech.

Ale druhý den už jsem spinkala sama v předsíni,je to moje území a moc se mi tam líbí.Mám tam pelíšek,hračky,papání a vodu a ráda tam odpočívám.Tak se koukněte na fotečky v galerii jak se mi krásně žije :o))))

 

Náhledy fotografií ze složky Adelle 1 den doma