Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.) NVP Ostrava 12.4.2008

13. 4. 2008

V sobotu 12.4.2008 se konala Národní výstava v Ostravě.
Jelikož to máme za bukem,přihlásili jsme se a výstavu absolvovali.
Statečně jsme ráno v 7 hodin vyrazili z domova na výstaviště Černá louka.

Na této výstavě jsme se opět sešli aussies gang Ostrava a pojali to jako skvělou zábavu :-)

Ovšem do doby,než začal pan rozhodčí posuzovat v kruzích.To Vám teda povíme,byl to nářez a to se vším všudy.Špatné hodnocení lítalo vzduchem a my se začali modlit,ať máme nejhůř VD.
Opravdu začalo jít do tuhého,pejsci,kteří z předchozích výstav neodešli bez titulu najednou VD,tak jsem si říkala,že nás vyhodí z kruhu bez ničeho :-))) že na nás není snad ani známka :-)

Nicméně s Adélkou šla opět do kruhu Míša Hanzlová - tímto jí opět děkuji,že zachránila co se dalo a vedla Adélku krásně,že i pan rozhodčí ocenil předvedení a pohyb.

Jinak pan Havelka říká své mínění nahlas a o Adélce řekl,že je mladá fena,s jemnou kostrou a hlavou,má korektní pěkný pohyb a dobré úhlení.Samozřejmě našel i to,že snad lehce vytáčí lokty a nemá dotvarovanou spodní čelist.
Posudek jakmile naskenujeme dáme do sekce výstav.

Výsledek = Velmi dobrá

 

Obrazek


Den jsme si užili krásně,viděli kamarády,pejsky.Paničky zase plácaly hlouposti a pořád se smály,takže den byl skvěle prožitý až na tu děsnou zimu,která byla už od samého rána,takže když na nás přišla řada,byli jsme zmrzlí,že poněkteří ocenili i to že si mohou konečně lehce zaběhat :-))
 

 


Obrazek


S výsledkem jsme spokojeni a těšíme se zase na nějakou výstavu s kamarády.

S holkama jsme na večer domluveni na pokračování u grilu a kelímku nějakého dobrého moku na cvičáku u Lucky.

Ááá,už volají,takže jdu....pokračování napíšu asi zítra,pokud budu mezi živými :-)))


Všechny fotky z výstavy

NVP Ostrava


13.4.2008

Žiju!Ale bylo to celkem drsné...ve zkratce skoro jako pivo,víno,likéry,tedy bez toho piva a místo něj slivovice.Moc dobré párečky - Luci,skvělý výběr.
Jen na bolení hlavičky jsem raději zvolila prevenci ihned po ránu,růžová tabletka to jistila :-)

Sešli jsme se na cvičáku v celkem slušném počtu,vlastně celý aussies gang Ostrava,Lucka,Míša,Denča s chlapákem,Ivča,Dalibor,Vlaďka,Peťka Abbová-Greková.
Samozřejmě hlavní téma hafani.....a hafani.........a zase hafani..............a najednou 3 hodiny ráno,takže zábava opět skvělá,ale zase tady nemůžem napsat všechno,že?

Holky a kluci( v oslabení),díky za prímovní večer až do rána,bylo to príma a doufám,že to zopakujeme dříve než za rok :-)))