Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.) Národní výstava Olomouc 13.1.2008

14. 1. 2008

Vyrazili jsme na naši první výstavu :-))))

Panička z toho měla nervový šok už asi týden dopředu,šla jsem na výstavu,poprvé.....panička taky.....

V sobotu si ještě stihla vyvrátit koleno,takže pajdá jako Žofré de Pejrak a stresovala,jak to uděláme,když koleno neposlouchá,jak vůbec dojedeme autem(řídila) a jak mě vůbec vystaví.
Už tak sama vystavovala poprvé a něvěděla jak na to,mě pořád učila stát,nohy mi dávala do nějakého šíleného postoje,což s mi samozřejmě ani trochu nelíbilo.

Zajela si ještě v sobotu koupit nějakou bandáž na koleno a byla rozhodnuta výstavu se mnou absolvovat,ať se děje co se děje .-) Statečná holka :-)))))

V neděli ráno asi o půl třetí jsme vstali,já nechápala o co jde,když jsme šli před chvílí spát,ale bylo mi jasné,že jedeme na výlet,když večer před tím složili s páníčkem výstavní klec a odnesli ji do auta.

Vypravili jsme se na cestu,jeli ještě do Dětmarovic pro kumpány,jela s náma teta Vlaďka s borderkou Fixou a druhým autem teta Ivča se strejdou Daliborem a Buzzem,Kasíkem a Majlou.
Cesta utíkala rychle,my pejsci ještě dospávali a panička s tetou Vlaďkou drbaly Ivču a to takovým způsobem,že najednou slyším: ,, jééé,to už jsme tady?To nám ta cesta utekla´´

Jen v Hranicích začalo naše auto vyluzovat nějaké šílené zvuky a panička pořád říkala autu,že ho má ráda a hlavně ať s náma Kordulka dojede tam i zpět.(Kordulka je naše auto)

V pavilonu jsme si rozbalili klece a přepravky,paničky křesílka,prošli přejímkou a čekali na začátek SHOW.A to byla show,to Vám povím.
Byla už tam Petka Abbová - Greková,tak paničky zdrbly,domluvily si nějaký večer u vína nebo co a já viděla svého miláčka Grečka
Obrazek
Ještě přijela Lucka se svými pejsky,takže jsme tam byli AUSSIES GANG OSTRAVA komplet.

Začalo se vystavovat,paničky byly jak čuňata,my taky.Všude venku bylo totiž spousta bláta,ale nám už to nevadilo.

Nálada byla báječná,pejsci na výstavě všichni krásní.

Nedá se říct,kdo je nejhezčí,každý máme něco a panu rozhodčímu v této konkurenci jsme vůbec nezáviděli.

Přišla i naše chvíle,já byla hodná,na to že jsem byla na výstavě poprvé,tak mě panička všude chválí,jak jsem statečná a jak jsem to hezky zvládla.
Panička s tou pochroumanou nohou taky,i když kdyby si ke mě mohla při postoji přidřepnout,bylo by to lepší :-)

Obrazek

foto:Bubu

Dostali jsme známku Nadějná a krásný posudek,žádná negativa,takže hezky porostu a třeba ze mě jednou něco bude :-))
Já tomu nerozumím ani trošku,ale panička je spokojená.Hlavně že jsme si to mohli vyzkoušet.

Obrazek

foto:Bubu
panička vypadá jak by měla v sobě láhev něčeho tvrdšího :-)


Byla tam i moje sestřička Bublina,tak byla hned za námi s Nadějná 4 a pak se přijela podívat sestřička Beruschka,ta se ale nevystavovala,jen nám přijela fandit.

Obrazek

já s paničkou a Beruschka s pánečkem


Holky(paničky) nás všech byly spokojené,pořádně se vykecaly,pomluvily chlapy,rybáře a já nevím co ještě a chystali jsme se směr Ostrava.
Naše Kordula zase po nastartování vydávala šílené zvuky,ale v pořádku nás dovezla domů.Má nás ráda :-) proto ji neprodáme a opravíme ji a necháme si ji,protože to je náš DOG CAR

Obrazek

 

Obrazek

já,Ivča a Dalibor

Posudek naskenujeme a pak jej tady najdete :-)


POSUDEK